TIVIAn yhteisöjäseninä on noin 300 tietotekniikkaa tuottavaa tai sitä käyttävää yritystä ja muuta organisaatiota. Nykyiset yhteisöjäsenet ovat listattuna alla aakkosjärjestyksessä.

Valitse nimen alkukirjain: 2 3 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å

2NS – Second Nature Security Oy  www.2ns.fi
3 Step Group IT Oy  www.3stepit.com
Aalto-yliopisto  www.aalto.fi
Abloy Oy Joensuun tehdas  www.abloy.fi
Advance IT Solutions Oy  www.advance.fi
agile42 Consulting Oy  www.agile42.fi
Agillon Oy  www.agillon.fi

Aikawa Fiber Technologies Oy  www.aikawagroup.com
A-Katsastus Oy  www.a-katsastus.fi
Alavuden Kaupunki  www.alavus.fi
Alma Talent Oy almatalent.fi

Amadeus Finland Oy  www.amadeus.fi
Amiedu  www.amiedu.fi
Arcada Fortbildning  www.arcada.fi
Arrow ECS Finland Oy  www.arrowecs.fi
Asianajotoimisto Castrén & Snellman Oy  www.castren.fi
Asianajotoimisto DLA Piper Finland Oy  www.dlapiper.com/fi/finland
Asianajotoimisto HH Partners Oy  www.hhpartners.fi

Asianajotoimisto Trust Oy  www.thetrust.fi
Atea Finland Oy  www.atea.fi
ATK-instituutti säätiö
Atkolon Oy
Atria Oy  www.atria.fi
Berner Oy  www.berner.fi

Bittium Safemove Oy www.bittium.com
Black Box Network Services  www.blackbox.fi
Business Finland Oy businessfinland.fi
Capgemini Finland Oy  www.fi.capgemini.com
CSC-Tieteen tietotekniikan keskus Oy  www.csc.fi
Danske Bank A/S, Helsingin sivukonttori  www.danskebank.fi
Deloitte Oy  www.deloitte.fi
Deltagon Group Oy  www.deltagon.fi
D-Fence Oy  www.d-fence.fi
Digia Oyj  www.digia.com/fi
E2 Software  www.e2-software.com
e21 Solutions Oy  www.e21.fi
ECDL Finland Oy  www.ecdl.fi
Eckes-Granini Finland Oy Ab  www.eckes-granini.fi
eCraft Comma Oy Ab  www.ecraft.com
Edimaster Oy  www.edimaster.fi
Efecte Finland Oy  www.efecte.com
eFennia Oy  www.fennia.fi
Eficode  www.eficode.fi
Eiran Isännöitsijätoimisto Oy  www.2727350.fi
Elinar Oy Ltd  www.elinar.fi
Elinkeinoelämän Keskusliitto ry  www.ek.fi
Eläketurvakeskus  www.etk.fi
Empower Oyj empower.fi
Ensto Finland Oy  www.ensto.com/fi
Ernst & Young Oy  www.ey.com/fi
Espina Oy  www.espina.fi
Espoon kaupunki espoo.fi
Euroclear Finland Oy  www.euroclear.com/fi.html
FCG Talent Oy fcgtalent.fi
Fennia  www.fennia.fi
Finanssialan Keskusliitto  www.finanssiala.fi
Fingrid Oyj  www.fingrid.fi
Finn Id Oy  www.finn-id.fi
Fläkt Woods Oy  www.flaktwoods.fi
Foreca Oy  www.corporate.foreca.com/fi/tuotteet
Fortum Oyj  www.fortum.com/fi
FREE-Laskutus Oy freekevytyrittaja.fi
Fujitsu Finland Oy  www.fujitsu.com/fi
Gredi Oy  www.gredi.fi
HAAGA-HELIA Oy Ab  www.haaga-helia.fi
Hartela-yhtiöt Oy www.hartela.fi
Hartwall Oy Ab  www.hartwall.fi
Helsingin ja Uudenmaan sairaanhoitopiiri HUS  www.hus.fi
Helsingin kaupunki  www.hel.fi
Helsingin Laakeri  https://hlgroup.fi
Helsingin seurakuntayhtymä  www.helsinginseurakunnat.fi
Helsinki Business College Oy  www.businesscollege.fi
Helvar Oy Ab  www.helvar.fi
Hewlett Packard Enterprise  www.hpe.com
HKScan Finland Oy  www.hkscan.com
Holm Security Ab holmsecurity.fi
Hovi Competence Development Oy arihovi.com
Huoltovarmuuskeskus  www.huoltovarmuuskeskus.fi
Hämeen rykmentti  www.puolustusvoimat.fi
IFS Finland Oy Ab www.ifsworld.com/fi-fi
Ilmatieteen laitos  www.ilmatieteenlaitos.fi
Insta DefSec Oy  insta.fi
Instru optiikka Oy  www.instruoptiikka.fi
Into Mind Oy www.intomind.fi
Intragen Oy intragen.com/fi
itSMF Finland ry  itsmf.fi
Itä-Suomen yliopisto / Joensuun kampus  www.uef.fi/joensuun-kampus
Itä-Suomen yliopisto / Kuopion kampus  www.uef.fi/kuopion-kampus
Jussi Järvinen Consulting Oy jussijarvinen.net
Jyväskylän ammattikorkeakoulu  www.jamk.fi
Jyväskylän kaupungin tietohallinto  www.jkl.fi/tietohallinto
Jyväskylän yliopisto, Informaatioteknologian tiedekunta  www.itjkl.fi
Kaakkois-Suomen Tieto Oy kymijoenict.fi
Kaakontieto Oy  www.kaakontieto.fi
Kanava Tools Oy  www.kanavagroup.fi
Kansallisarkisto  www.arkisto.fi/arkistolaitos/kansallisarkisto
Kehätieto Oy  www.kehatieto.fi
Keskinäinen Eläkevakuutusyhtiö Ilmarinen  www.ilmarinen.fi
Keskinäinen Työeläkeyhtiö Elo  www.elo.fi
Keskuslaboratorio Oy, KCL  www.kcl.fi
Kielikone Oy  www.kielikone.fi
Kiipulasäätiö  www.kiipula.fi
Kirkkohallitus  http://sakasti.evl.fi/sakasti.nsf/sp?Open&cid=ContentB0A32
Knowit Oy  www.knowit.fi
Kopiosto ry  www.kopiosto.fi
Koulutuskeskus Salpaus  www.salpaus.fi
KPMG Oy AB  www.kpmg.com/fi
Kuopion Energia Oy  www.kuopionenergia.fi
Kuopion kaupunki  www.kuopio.fi
Lakiasiaintoimisto Neuvonen Oy  www.nlex.fi
Lapin ammattikorkeakoulu Oy  www.lapinamk.fi
Lapin koulutuskeskus REDU redu.fi
Lapin yliopisto / ATK-palvelut  www.ulapland.fi
LapIT Oy  www.lapit.fi
Lappeenrannan teknillinen yliopisto  www.lut.fi
Leafhill Solutions Oy  https://leafhill.fi
LEKAB Communication Systems Oy  www.lekab.com/fi
Lenovo Technologies B.V sivuliike Suomessa  www.lenovo.com/contact/fi/en
Lexia Asianajotoimisto Oy  www.lexia.fi
Liikennevakuutuskeskus  www.lvk.fi
Liikenteen turvallisuusvirasto  www.trafi.fi
Lingsoft Oy  www.lingsoft.fi
Locotech Oy  www.locotech.fi
Logiservice Oy  www.logiservice.fi
Louhi Networks Oy  www.louhi.fi
Luvata Oy  www.luvata.com/suomi
LähiTapiola Palvelut Oy  www.lahitapiola.fi
Maanpuolustuskorkeakoulu  www.maanpuolustuskorkeakoulu.fi
Maatalouden Laskentakeskus  www.mloy.fi
Matkahuolto Oy Ab  www.matkahuolto.fi
Mavisystems Oy  www.mavisystems.fi
MERCURIA Kauppiaitten Kauppaoppilaitos  www.mbs.fi
Merlin Systems Oy  www.merlin.fi
Metso Oyj  www.metso.com
Metsys Oy  www.metsys.fi
Metsähallitus  www.metsa.fi
Microsoft Oy  www.microsoft.com/fi-fi
Mideye Oy titansoft.fi
Mintly Oy  www.mintly.fi
Moonsoft Oy  www.moonsoft.fi
Multicom Software Oy  www.multicom.fi
Murata Electronics Oy  www.muratamems.fi
Nets Oy  www.nets.fi
Netum Oy netum.fi
Nitor Oy  www.nitor.fi
Nixu Oy  www.nixu.com
Nordea Pankki Suomi Oyj  www.nordea.fi
Nordic LAN & WAN Communication Oy  www.lanwan.fi
Nordiska Investeringsbanken  www.nib.int
Normet Oy  www.normet.com
Nortal Oy  www.nortal.fi
Okmetic Oyj  www.okmetic.fi
Olvi Oyj  www.olvi.fi
Opetushallitus  www.oph.fi
Otaverkko Oy  www.otaverkko.fi
Oulun yliopisto  www.oulu.fi/yliopisto
Ovako Imatra Oy Ab  www.ovako.com/fi
Oveco Oy
Palvelualojen ammattiliitto PAM ry  www.pam.fi
Paroc Oy Ab  www.paroc.fi
Paronin Konsultointi Oy paronin.fi
Patentti- ja rekisterihallitus  www.prh.fi
Platonic Partnership Oy platonicpartnership.com
Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä  www.pkky.fi
Profit Software Oy  www.profitsoftware.fi
Project-IT  www.project-it.fi
Projektiyhdistys ry  www.pry.fi
Projektor IT Oy
Protoppex Oy  www.protoppex.com
Pumedia Oy
QFIX – Suomen Q3 Group Oy  www.qfix.fi
QPR Software Oyj  www.qpr.fi
Radiant Bytes Oy  www.radiant.fi
Ratus Oy  www.ratus.net
RaumaConnect Oy Ltd  www.raumaconnect.fi
Rautaruukki Oyj  www.ruukki.fi
Roschier Asianajotoimisto Oy  www.roschier.com
Rovaniemen kaupunki, tietohallinto  www.rovaniemi.fi
Rovaniemen koulutuskuntayhtymä  www.redu.fi
Samlink Oy Ab  www.samlink.fi
Sandvik Mining and Construction Oy  www.miningandconstruction.sandvik.com/fi
SAP Finland Oy  www.sap.com/finland
SAP Labs Finland Oy  www.sap.com/finland
Search & Selection-S&S Consulting Oy Ab  www.ssconsulting.fi
SF-Data  www.sf-data.fi
Sigma Solutions Oy  www.sigmasolutions.fi
Socio-technica Oy
Sofigate Oy  www.sofigate.com
SOK  www.s-kanava.fi
Solable Oy  solable.fi
Sorware ay  www.sorware.fi
Soulcore Oy  www.soulcore.fi
Sovellustieto Oy  www.sovellustieto.fi
Sovelto Oyj  www.sovelto.fi
S-Pankki Oy  www.s-pankki.fi
Steveco Oy  www.steveco.fi
Stora Enso Oyj  www.storaenso.com
Stora Enso Packaging Oy  www.storaensopack.fi
STT Viestintäpalvelut viestintapalvelut.fi
Sulava Oy sulava.com
Suojelupoliisi  www.poliisi.fi/supo
Suomen Asiakastieto Oy  www.asiakastieto.fi
Suomen Kuntaliitto ry  www.kuntaliitto.fi
Suomen Pankki  www.suomenpankki.fi
Svenska handelshögskolan  www.hanken.fi
Tahto Group Oy  www.tahtogroup.fi
Taloustutkimus Oy  www.taloustutkimus.fi
Tampereen Aikuiskoulutussäätiö  www.takk.fi
Tampereen yliopisto  www.uta.fi
Tamro Oyj  www.tamro.fi
Tekes  www.tekes.fi
Teneo Oy
Teosto ry  www.teosto.fi
Terveyden ja hyvinvoinnin laitos (THL)  www.thl.fi
Thinking Portfolio Oy  https://thinkingportfolio.com/fi
THT-Image Oy  www.thtimage.fi
TIEKE Tietoyhteiskunnan kehittämiskeskus ry  www.tieke.fi
TI Engineering Systems Oy  www.ti-es.com
Tieto Oyj  www.tieto.fi
Tietokoura Oy  www.tietokoura.com
Tietotuotanto Sepponen Oy
Tietoverkko FI Oy
Tieturi  www.tieturi.fi
Tikkurila Oyj  www.tikkurila.fi
Tilastokeskus  www.tilastokeskus.fi
Tornator Oyj tornator.fi
Toyota Auto Finland Oy  www.toyota.fi
Triplan Oy  www.triplan.fi
Triuvare Oy  www.triuvare.fi
Turun kauppakorkeakoulu/ Atk-keskus  www.tse.fi
Turun kaupunki  www.turku.fi
Turun yliopisto  www.utu.fi
TWP Group Oy twpgroup.fi
Työterveyslaitos  www.ttl.fi
Ulkoasiainministeriö  formin.finland.fi
UPM-Kymmene Oyj  www.upm.com/fi
Upsi Oy  www.upsioy.fi
Vaasan kaupunki  www.vaasa.fi
Vaasan yliopisto  www.uva.fi
Vakka-Suomen Puhelin Oy  www.vsp.fi
Vakuutusosakeyhtiö Henki-Fennia  www.fennia.fi
Valio Oy  www.valio.fi
Valmet Automotive Oy  www.valmet-automotive.com
Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus, TUVE-yksikkö  www.valtori.fi
Valtiovarainministeriö  www.vm.fi
Vantaan Energia Oy  www.vantaanenergia.fi
Varma  www.varma.fi
Veikkaus Oy Ab  www.veikkaus.fi
Veritas  www.veritas.fi
Verizon Business  www.verizonenterprise.com/fi
Verohallinto  www.vero.fi
VG Tietotuki Oy
Viestintävirasto / Kyberturvallisuuskeskus  www.viestintavirasto.fi/tietoturva.html
Visma Software Oy  www.visma.fi
VR-Yhtymä  www.vrgroup.fi
Wakaru Partners Oy  www.wakaru.fi
Wisetime Oy  www.wisetime.fi
Works4U Oy
XCure Solutions Oy  www.xcure.fi
Ympäristöministeriö  www.ymparistoministerio.fi